Arhiiv

Saksa Digikool avas koolituskeskkonna digitalschool.ee

Pärnu Saksa Tehnoloogiakool liigub digiajastule vastu omal moel, avades oma struktuuriüksuse Saksa Digikool.

Septembris loodud koolitusüksuse peamiseks eesmärgiks sai digiõppe arendamine. Kui seni pakkusime peamiselt auditoorseid kursuseid Tal Techi Mektory Innovatsiooni- ja Ettevõtluskeskuses  asuvas arvutiklassis ja Pärnu Saksa Tehnoloogiakoolis, siis jaanuarikuust on võimalik õppijatel Saksa Digikooli koolitustel osaleda ka olenemata asukohast ja kellaajast e-õppe vormingus.

E-õpe on kaasaegseim õppevorm ja see võimaldab õppida vabalt valitud ajal ja kohas. Sarnaselt klassiruumi koolitusele sisaldab e-õpe teooriat, praktilisi ülesandeid, teste ja koolitaja poolset tagasisidet esitatud töödele, koolitajalt saab esitatud küsimustele vastuseid jne.  Koolitused asuvad juba  õppurite seas tuntud Moodle keskkonnas või siis digitalschool.ee enda koolituste keskkonnas.

Õpihimulised saavad lihtsalt ja mugavalt ühes ja samas keskkonnas  tutvuda koolituste valikuga,  õppekavaga ja koolitajatega. Konto loomise järgselt on võimalik omale soovitud koolitus osta ja e-õppe puhul ka sama keskkonna kaudu õppimist alustada. Hetkel on Saksa Digikooli valikus koolitusi kujunduse-, raamatupidamise- ja äri valdkonnast (töölepingu põhitõed).

Saksa Digikooli veebiplatvorm valmis koostöös veebilehe arendust pakkuva ettevõttega Kosk Disain OÜ, mille on asutanud Saksa Tehnoloogiakooli vilistlased.

Tutvu Saksa Digikooli uue veebilehega