Arhiiv

Ärikorralduse spetsialist / turundus- ja müügitegevus

Eriala kirjeldus:

Saksa Tehnoloogiakooli Ärikorralduse spetsialisti õppekaval õpid aru saama äriprotsessidest erinevates ettevõtetes. Sinust saab laia silmaringiga analüütiline spetsialist, kes oskab näha organisatsioonist suurt pilti. Sul on ülevaade juhtimisest ja organisatsiooni kultuuri arengu toetamise alustest. Sa saad aru, et tänapäeva ettevõtete areng ei ole mõeldav ilma innovatsioonita, tead innovatsiooni aluseid, selle baastermineid.

Ajaga kaasas käimiseks ja positiivsete rahavoogude tagamiseks oskad teha ettepanekuid erinevate osakondade töö korraldamiseks. Ettevõtte efektiivsuse tagamiseks õpid tundma majandusarvestuse olemust ja täideviimist. Sa suudad planeerida ja ellu viia ettevõtte turundusstrateegiat ja korraldada müügitegevust. Turundus on ettevõtte üks kesksemaid äriprotsesse, Sa õpid kuidas tunda klientide soove ja testida neid pidevalt. Tead kaasa rääkida tootearenduses, millise tootmishinnaga ja milliseid tooteid-teenuseid on vaja. Määrad hinna, leiad parimad müügikanalid ja vastutad kommunikatsiooni ning tarbijarahulolu eest.

Sul on oskused hallata kodulehte ja lugeda analüütikat, luua ise pildimaterjali, lihtsate vahenditega kujundusi ja ettevõtte uudiskirja. Sa spetsialiseerud kitsamale, kuid lõpptulemuste saavutamiseks olulisele ettevõtte tegevusvaldkonnale – klienditeenindusele ja omad teadmisi teeninduseks sobiva töökeskkonna korraldamisel.

2019 aasta õppekava ja vastuvõtutingimused siin